Міськрайонна газета

Виїзд «Мобільного соціального офісу»

     Державна політика у сфері соціального обслуговування – серед пріоритетів соціальних ініціатив Президента України. Так в рамках її реалізації, 12.04.2013 року продовжив свою роботу «Мобільний соціальний офіс». Представники управління соціального захисту населення Шосткинської РДА в особі Таванець В.С., управління  Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі в особі Красовської І.А та Шосткинського районного територіального центру соціального обслуговування провели прийом громадян за місцем проживання в сел. Вороніж.

     На прийомі побувала 51 особа, в т.ч. прийнято 11 пакетів документів на призначення  субсидії та пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу та всіх видів соціальної допомоги, 19 мешканцям роз’яснено питання пенсійного забезпечення, де кожний мешканець села мав змогу отримати  професійну консультацію від вищезгаданих спеціалістів .

    „Мобільний соціальний офіс” дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприяє підвищенню поінформованості мешканців району.