Міськрайонна газета

ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ, ПРИСВЯЧЕНІ РОКУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні.  Із цієї нагоди 13 квітня 2016 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти пройшли педагогічні читання з теми «Роль англійської мови в становленні громадянина сучасного суспільства». Організатори заходи ставили за мету залучити працівників освіти до популяризації та пропаганди англійської мови. Педагогічні читання пройшли на досить високому методичному рівні й викликали масу зацікавленості. У роботі взяли участь учителі англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів району, працівники районного методичного кабінету.  

На обговорення були винесені питання: «Англійська мова як чинник становлення громадянина сучасного суспільства», «Проблеми вивчення англійської мова у початковій школі», «Переваги та недоліки індивідуального навчання. Репетиторство», «Ефективність форм та методів роботи сучасного вчителя у навчанні англійської мови в сільській школі», «Значення Міжнародних мовних сертифікатів у виборі майбутньої професії випускника», «Мовні літні табори – крок до євроінтеграції  України», «Позакласна робота як  важлива складова  вивчення англійської мови».

Педагогічні читання по суті своїй стали форумом, де учасники мали можливість поділитися досвідом роботи, взяти участь у полеміці з актуальних питань. Робота була плідною і цілеспрямованою. Піднято багато питань, які педагогічний колектив взяв на контроль з метою виконання та керівництва в роботі. Визначені основні напрямки роботи.