Міськрайонна газета

«СІМ`Я – ЦЕ ОСНОВА НАШОГО ЖИТТЯ! ВИБІР ЗАВЖДИ ЗА ТОБОЮ!»

З метою проведення запланованих групових заходів, присвячених Дню матері та Міжнародному дню сім`ї та проведення профілактично-просвітницької роботи, щодо актуалізації питання сімейного виховання, відповідального ставлення до батьківських обов`язків, підвищення цінності інституту сім`ї серед безробітних, які перебувають на обліку Шосткинського міськрайонного центру зайнятості проведено захід: «Сім`я – це основа нашого життя! Вибір завжди за тобою». 

Сім'я, родина — найвища цінність на Землі, яка робить життя кожної людини щасливим, повноцінним, плідним. Саме родина вводить людину у світ соціальних відносин. Родина залишається тією вічною цінністю, що створює для людини порівняно незалежне від соціальних катаклізмів середовище, атмосферу психологічної захищеності. Вона допомагає подолати життєві випробування, дає реальну підтримку, вселяє віру у власні сили і краще майбутнє.  

У ході проведення заходу серед учасників було розглянуто поняття сім`ї, методів сімейного виховання, особливості організації змістовного сімейного дозвілля. Спеціалістами Шосткинського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді наголошувалось на тому, що батьки мають усвідомити, що вони виконують важливу соціальну роль, адже кожна повноцінна родина є фундаментом не лише здорової, повноцінно розвиненої особистості дитини, а й здорового суспільства.   

Василь Сухомлинський писав: «Сім'я — це джерело, водами якого живиться повноводна річка нашої держави».                               

Учасники заходу мали можливість отримати відповіді на актуальні для них запитання, отримати індивідуальне консультування, ознайомитися зі спектром соціальних послуг, які надає Шосткинський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.