Міськрайонна газета

«ЛЮДИНА МАЄ ПРАВО НА ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО»

З метою проведення запланованих групових заходів, присвячених Міжнародному дню захисту дітей  та проведення профілактично-просвітницької роботи, щодо актуалізації питання виховання дитини в сімейному оточенні, формування свідомого ставлення до виконання батьками своїх батьківських обов`язків, Шосткинським районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді проведено груповий захід на тему: «Людина має право на щасливе дитинство» серед прийомних сімей, які проживають на території Чапліївської сільської ради.

Василь Сухомлинський писав: «Сім'я - це джерело, водами якого живиться повноводна річка нашої держави». Саме тому підвищення цінності інституту сім`ї має стати одним з першочергових завдань держави.

У ході проведення заходу серед учасників було розглянуто поняття сім`ї, методи сімейного виховання, особливості організації змістовного сімейного дозвілля, безконфліктного спілкування. Спеціалістами Шосткинського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді наголошувалось на тому, що батьки мають усвідомити, що вони виконують важливу соціальну роль, адже кожна повноцінна родина є фундаментом не лише здорової, повноцінно розвиненої особистості дитини, а й здорового суспільства. Водночас одним з пріорітетів групового заходу являлось формування у дітей шанобливого ставлення до батьків. Наголошувалось також на обов`язковості взаємопідтримки між членами сім`ї, створення атмосфери сімейної цілісності та взаємодовіри.

Наприкінці групового заходу діти отримали творче завдання скласти міні-твір на тему «Моя мама – найкраща у світі!», з яким успішно справились.      

Учасники заходу мали можливість отримати відповіді на актуальні для них запитання, отримати індивідуальне консультування, ознайомитися зі спектром соціальних послуг, які надає Шосткинський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, взяти участь у грі «Мамина турбота».