Міськрайонна газета

ВІТАННЯ ГОЛОВИ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДММІНІСТРАЦІЇ З НАГОДИ 28 РІЧНИЦІ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

В ці дні ми відзначаємо не просто день народження держави, а свято пам’яті про цілі покоління, які творили націю і боролися за державність.   Ідея відродження незалежної країни жила, від розпаду Київської Русі аж до прийняття Верховною Радою Акту проголошення незалежності України та Всеукраїнського референдуму 1991 року. Цю ідею сповідували в добу гетьманату, в тому числі й Скоропадського, який похований у нашому Гамаліївському монастирі і нині свято дотримуються її сучасні борці на сході України. Нажаль, 28-й рік незалежності ми пройшли як по крихкому льоду. І війна за суверенність та недоторканість кордонів усе ще триває.  Побажаймо витримки нашим воїнам і подякуємо за їх подвиг!

Довелося йти важким шляхом перетворень й нашому району. Однак хліборобська доля щедро наділила працівників села мудрістю і талантом бути господарем на землі. Наші трудівники сповна віддають себе цій святій справі, за що їм низький уклін.

Як то кажуть, українському роду нема переводу, тож напередодні свята – Дня Незалежності, у день Державного Прапора України зичу всім жителям населених пунктів Шосткинського району мирного неба, добра і благоденства, щастя і здоров’я, особистих досягнень і звершень в ім’я процвітання нашої Батьківщини.