Міськрайонна газета

ВІДБУЛИСЯ РАЙОННІ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 28-Ї РІЧНИЦІ НЕЗЛЕЖНОСТІ

В Шосткинській районный державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України. На заході були присутні депутати районної, сільських рад, представники структурних підрозділів райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради, керівники районних установ, організацій, сільські голови та представники ЗМІ. До у часті у святі долучились й почесні гості – помічник народного депутата України Ігоря Молотка Альона Шульга та керівник апарату Шосткинскьої міської ради Олена Кравченко.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Віктор Ждаміров: -«В ці дні ми відзначаємо не просто день народження держави, а свято пам’яті про цілі покоління, які творили націю і боролися за державність. Нажаль, 28-й рік незалежності ми пройшли як по крихкому льоду. І війна за суверенність та недоторканість кордонів усе ще триває. Побажаймо витримки нашим воїнам і подякуємо за їх подвиг! Довелося йти важким шляхом перетворень й нашому району. Однак хліборобська доля щедро наділила працівників села мудрістю і талантом бути господарем на землі. Наші трудівники сповна віддають себе цій святій справі, за що їм низький уклін. Зичу всім жителям населених пунктів Шосткинського району мирного неба, добра і благоденства, щастя і здоров’я, особистих досягнень і звершень в ім’я процвітання нашої Батьківщини».

Віктор Долиняк, голова Шосткинської районної ради наголосив на тому що, сьогодні нашу незалежність випробовують на міцність, а населення – на терпіння: -«Але вже ніхто не має сумнівів у тому, що український народ в змозі відстояти Батьківщину, поліпшити життя у своєму домі. Зичу вам здоров’я й миру, щастя й достатку, щедрої долі, сил та наснаги в усіх ваших справах!

Очільник району спільно вручили кращим трудовим коллективам і працівникам різних сфер діяльності свідоцтва про занесення на Дошку пошани району.

Винятковим для країни цей день назвала й Альона Шульга, помічник народного депутата України Ігоря Молотка: - «Саме в такі моменти ми по особливому відчуваємо незламність свого духу, нестримність волі до свободи, готовність захищати Україну – а отже ми непереможні».

Після закінчення урочистої частини заходу присутні насолоджувались тематичною концертною програмою, у якій взяли участь різні покоління шосткинців та креативно підготовано фахівцями відділу культури. Українські народні й сучасні пісні, запальні хореографічні постановки та колоритні мелодії звучали змушували глядачів не шкодувати аплодисментів. Колоритну атмосферу створювали хореографічний колектив «Дарунок» Шосткинського РБК, солісти Івотського СК Михайло Лихород та Вікторія Бугаєвська, вокалісти Світлана Дьомочка та Ігор Антоневич, солістка Вовнянського СК Катерина Чаплюк, солістка Клишківського СБК Віталіна Кудрявцева, солістка Воронізької дитячої музичної школи Ангеліна Вовк.