Міськрайонна газета

ВИКОНАННЯ ДЕЛЕГОВАНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ У СФЕРІ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ТА СПОРТУ ВОРОНІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

В районі на належному рівні має здійснюватись утримання спортивних об’єктів, не залежно від їх балансової приналежності. Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації зосередив увагу на підтримці матеріально-технічної бази галузі фізичної культури та спорту. Стосується це й зокрема Воронізької селищної ради: - «Необхідно аби огляд спортивних майданчиків проводився планомірно, а не лише напередодні чергових змагань. В той час коли нові відбудовані, планомірно ремонтуються, старі стадіони перетворюються на занедбані пустирі».

Звітуючи про здійснення, Воронізькою селищною радою, делегованих повноважень у сфері молодіжної політики та спорту Марина Ісипова, головний спеціаліст відділу молоді, спорту та туризму розповіла реконструкції відбудуться вже найближчим часом. Зокрема до дня селища заплановано облагородження стадіону та встановлення майданчику для пляжного волейболу коштом спонсорів.

Наразі, на території Воронізької селищної ради проживає 6637 осіб, з них молоді віком від 14 до 35 років - 1588 осіб.

На базі Воронізької загальноосвітньої школи ім. П.О. Куліша працює 2 відділення РДЮСШ: з волейболу – 3 групи (тренер В. Веселовський), з футболу – 4 групи (тренер І. Скрипка). З 2009 року діє фізкультурно-спортивний клуб «Молодість».

Команди юнаків та дівчат є неодноразовими чемпіонами та призерами району з волейболу та футболу. Так, протягом 2019 року вони взяли участь у змаганнях з класичного, пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд, відбулися районні турніри - серед чоловічих команд на кубок Б. І. Єськова; Спартакіада до Дня працівників сільського господарства; кубок до Дня «8 березня». А також обласні турніри - кубок з волейболу м. Кролевець та чемпіонат Кролевецького району; відкритий кубок Шосткинського району та обласні змагання з пляжного волейболу. З фут залу - кубок району «Весна-2019»; літній кубок району з мініфутболу; районний турнір на кубок та призи голови ШРДА; кубок пам’яті ветерана спортивного руху району Б.І.Єськова та присвячений Дню Незалежності України; турнір з нагоди Дня працівника фізичної культури та спорту та з нагоди Дня селища; відкритий кубок м. Шостка; кубок району, присвячений Дню захисника Вітчизни та Дню Українського козацтва.

Збірна команда Воронізької селищної ради зайняла перше місце у Спартакіаді до Дня працівників сільського господарства, і буде делегована на обласні змагання «Краще спортивне село Сумщини – 2019», які відбудуться 14 вересня 2019 року в с. Коровинці Недригайлівського району.

Проводяться змагання серед жителів селища в різних вікових групах з волейболу «Кубок селища», з шахів, настільний теніс – серед учнів.

Для розвитку фізичної культури та спорту в бюджет селищної ради на 2019 рік було передбачено кошти у сумі 6000 грн на проведення змагань та відрядження спортсменів. Також фінансову підтримку учасникам змагань надають сільгоспвиробники, такі як: ПСП «Придеснянське», ТОВ «Контакт-плюс» та ТОВ «Українсько-голландська аграрна компанія».

Діють дитячі та молодіжні гуртки аматорської художньої творчості - зразковий хореографічний колектив «Дарунок», зразковий фольклорний колектив «Проліски», гурток декоративно-прикладного мистецтва «Кольоровий світ», музична школа, де навчаються 123 дитини.