Міськрайонна газета

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

В Шосткинській районній державній адміністрації відбулося засідання колегії. Участь у котрій взяли: голова районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські, селищний голова, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники ЗМІ.

На порядку денному стояло три питання - виконання програми економічного та соціального розвитку Клишківської сільської ради за 2018 рік та I півріччя 2019 року; організація культурно-дозвіллєвого обслуговування населення району та стан виконавської дисципліни в Шосткинській районній державній адміністрації.

На засіданні колегії звітували та надавали пояснення - Борис Прядка, Клишківський сільський голова, Ігор Антоневич, начальник відділу культури Шосткинської РДА та Нелла Таванець, начальник відділу забезпечення доступу до публічної інформації, документообігу, інформаційно-комп'ютерного забезпечення, контролю та звернень громадян.

Розглядаючи кожне питання порядку денного, голова районної державної адміністрації Віктор Ждаміров та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.

Підсумовуючи Віктор Ждаміров, голова райдержадміністрації висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району, селищною, сільськими радами, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів.