Міськрайонна газета

НАРАДА З СОЦІАЛЬНИХ ПИТАНЬ

Відбулася нарада з соціальних питань за участі представників органів місцевого самоврядування та голови Шосткинської районної держаної адміністрації Віктора Ждамірова. Зокрема очільники сіл, селища району звітували, про виконання зобов’язань, щодо посилення уваги та надання дієвої допомоги учасникам АТО, членам їх сімей та сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції.

У ході наради Віктор Ждаміров зауважив, військові дії на Сході України тривають і кількість учасників бойових дій постійно зростає. Всі вони перебувають під особистою опікою Президента України, Уряду та Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Проте, повернувшись додому, в першу чергу вони звертаються за допомогою до управлінь соціального захисту населення за місцем проживання та військкоматів, звідки їх призивали на службу. «Багатьом потрібний юридичний супровід для отримання гарантованих державою пільг, і наше з вами завдання зробити все можливе, щоб їх права були реалізовані в повній мірі».

Щодо матеріальної допомоги та підтримки демобілізованих військовослужбовців на місцевому рівні, її громадяни з-поміж категорії учасників АТО, отримують за зверненням до сільської, селищної рад. Усі населені пункти активно долучились до цієї роботи – кошти виплачуються постійно. Не залишаються вони поза увагою і під час відзначення державних та місцевих свят, за рішеннями виконкомів учасники АТО отримують цінні подарунки, додаткову фінансову допомогу.

На 2019 рікрайонною програмою передбачено надання матеріальної допомоги учасникам АТО за рахунок місцевого бюджету у сумі 45 тисяч гривень. Протягом січня – липня 2019 року матеріальна допомога виконкомами селищної та сільськими радами надана 4 сім’ям учасників бойових дій виплачена на суму 10,0 тисяч гривень, за рахунок місцевого бюджету виплачено 13 сім’ям допомогу на суму 16,5 тисяч гривень.