Міськрайонна газета

ДОРОГІ УЧНІ, ПЕДАГОГИ, БАТЬКИ!

Щиро вітаю вас з вересневим святом першого дзвоника – Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Насамперед вітаю першокласників та випускників, адже для них у цей день або починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, або вони роблять перший крок до самостійного життя.

Бажаю всім учням підкорити вершини знань та досягти омріяної мети. Переконаний, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Саме цьому сприяють високі стандарти нової української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної житини. Нехай радісним, сонячним і плідним стане для вас кожний шкільний урок, ростіть здоровими, досягайте вершин знань, будьте активними у громадському житті.

Найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишаться з вихованцями на все життя. Зі святом усіх – з початком нового навчального року!

 

Віктор Ждаміров,
голова Шосткинської районної державної адміністрації