Міськрайонна газета

ВІКТОР ЖДАМІРОВ ПРИВІТАВ З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЗАКЛАД-ЮВІЛЯР, ЙОГО ВИХОВАНЦІВ ТА ВЧИТЕЛІВ

В навчальних закладах району відбулося урочисте відзначення Дня знань. Зранку, 2 вересня дзвоник покликав до освітніх закладів понад тисячу школярів. До привітань педагогічних, батьківських колективів та школярів долучилися представники Шосткинської районної державної адміністрації.

Віктор Ждаміров, голова Шосткинської РДА та Світлана Петренко, начальник відділу освіти, завітали до Миронівського НВК, який цього року відзначає 25 річний ювілей з дня створення. У вітальному слові очільник району пригадав роки становлення школи та зауважив і тоді, і зараз її колектив продемонстрував високу професійність та зумів цей навчальний заклад зробити популярним не лише серед місцевих родин, а й серед мешканців міста: - «Хочеться побажати в новому навчальному році аби всі добрі здобутки, які з покоління в покоління завойовують ваші вихованці, а це і спортивні, і освітні, і творчі - було примножено. Я впевнений, що першокласники зможуть поповнити когорту вихованців, що гордо увінчують нині дошку пошани. Бажаю всім вчителям, міцного здоров’я, горіння та творчості в праці, щедрих педагогічних ужинків, любові від учнів та поваги від батьків та односельців. Хай вам усім щастить у новому навчальному році».

Світлана Петренко відзначила: в районі, перший клас Миронівського НВК, займає друге місце за кількістю учнів, більше лише у Воронізькій ЗОШ ім. Куліша: - «Я згадую рік, коли у перший клас до вашої школи прийшло двоє діток. На щастя нині, спільно, вдалося змінити ту тенденцію, і успіхи вашого навчального комплексу сьогодні яскравий приклад для наслідування. Хочеться побажати першокласникам - сміливо крокувати дорогою знань, а одинадцятикласникам - виважено поставитись до цього навчального року. Нехай у вашій школі ще десятки років буде гамірно, лунатиме дитячий сміх, а цей майданчик біля порогу школи, ледь вміщуватиме школярів».

Виконуючий обов’язки директора навчального закладу Михайло Солотвінський, розповів: протягом 25 років з нової відбудованої школи вийшло понад 700 випускників. Наразі в НВК навчатиметься 110 учнів, в дошкільному підрозділі виховуватиметься 25 дітей: - «В цьому навчальному році заклад укомплектовано 11 повними класами. Наша початкова школа забезпечена стовідсотково всім необхідним обладнанням. Хочеться сказати слова вдячності всім хто доклав до такого результату зусиль, а це влада всіх рівнів, підприємці та батьківський колектив».

З настановами до першокласників та випускників також звернулись голова Миронівської сільської ради Петро Федорчук, представники духівництва, агрокомпанії. Традиційно почесні гості вручали подарунки найменшим її школярам та навчальному закладу. Матеріальна база школи цього дня поповнилась новим ноутбуком. Також незабаром буде замінено вікна на енергоощадні у кімнаті для вчителів.