Міськрайонна газета

В ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ ШОСТКИНЩИНИ, НА ПОДВІР'ЯХ РАЙОНУ, ЧАСТУВАЛИ ГОСТЕЙ ТА ЗАПРОШУВАЛИ ДО ПІСНІ

Громада Шосткинського району долучилась до урочистостей присвячених 76 річниці визволення краю та дню заснування міста Шостка. Вперше, участь у літературно-художньому святі, що організовується щорічно в центрі міста, взяла участь і творча молодь району – хореографічний колектив «Дарунок» та фольклорний колектив «Криниченька» Миронівського СБК. Вони пройшли колоною містом, разом з представниками трудових колективів підприємств, галузей освіти, медицини, спорту та культури, громадських організацій та військових формувань.

Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації, під час урочистостей подякував старшому поколінню, яке відбудовувало Шосткинщину після розрухи та сучасникам - які нині працюють на благо краю: - «Щира вдячність усім хто не забуває подвиг покоління героїв та низький уклін воїнам, які боронять кордони на сході держави. Нехай цей цвіт країни якнайшвидше повернеться до мирної праці, а пам’ятна плита біля Вічного вогню ніколи більше не поповниться іменами полеглих. Міцній Шостко, молодій та оновлюйся»!

Шосткинський міський голова - Микола Нога побажав городянам міцного здоров’я, добробуту та розквіту. Прозвучали й привітання від почесної делегації з Литви. Після, представники влади міста та району, вшанували хвилиною мовчання пам’ять громадян, які в різні часи стояли на смерть заради майбутнього земляків. Також, спільно, поклали квіти до Вічного вогню і плити на котрій цього року було викарбувано імена полеглих учасників АТО. Серед яких й уродженець с. Клишки - Олександр Ковтун.

Щойно завершились урочистості всіх учасників дійства, на гостину, запросили подвір’я Шосткинського району. Кожна сільська рада презентувала власну імпровізовану «світлицю» з колоритними піснями, обрядами, майстрами та смаколиками. Традиційно демонстрували старовинні предмети побуту, унікальні вишиті рушники та символічні обереги.