Міськрайонна газета

ВІДБУЛАСЯ П'ЯТА ІНТЕГРОВАНА СПАРТАКІАДА

П’ятий рік поспіль В Шостці проводиться інтегрована спартакіада серед людей з обмеженими фізичними можливостями та депутатами районної та міської ради. Ініціатор змагань, голова ГО організації інвалідів «Паритет-Шостка» наголошує найперше, для залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості людей та привернення суспільної уваги до потреб людей з інвалідністю.

Цьогоріч честь району відстоювала команда у складі трьох осіб: депутатів районної ради Віктора Ждамірова й Ігоря Антоневича та голови райради Віктора Долиняка. Вони зауважують, долучились до змагань оскільки єдині в думці: і поза змаганнями, і під час них, люди з особливими потребами мають відчувати підтримку суспільства. «Сила духу людей з особливими потребами – приклад для наслідування кожному, а ще їх ініціативність та єдність. І органи влади всіх рівнів, і звичайні громадяни, повинні повсякчас бути тим «плечем» підтримки, якого гостро потребують люди з інвалідністю» - наголосив Віктор Ждаміров.

Учасники змагались в чотирьох видах спорту: естафеті (4 х 400м), дартсі, стрільбі з пневматичної гвинтівки та пауерліфтінгзі (виконання «жим лежачи». Поза заліком спортсмени аматори мали змогу освоїти й новий вид спорту — корнхол.

Врешті за результатами командних заліків: у жимі лежачі - I місце у команди спортсменів-візочників, II місце у команди міста, III місце у команди району; у дартсі - I місце у спортсменів-візочників (230 очок), II місце у команди району (166 очок), III місце у команди міста (152 очки); у стрільбі - I місце у спортсменів-візочників (67 очок), II місце у команди міста (66 очок), III місце у команди району (65 очок); в естафеті - I місце у команди району, II місце у команди міста, III місце у команди спортсменів-візочників.

За результатами змагань, почесне третє місце виборола команда депутатського корпусу міськради, срібло у народних обранців Шосткинської районної ради, золото інтегрованої спартакіади зосталось у руках спортсменів-візочників.