Міськрайонна газета

З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Шосткинська района державна адміністрація вітає тренерів, працівників організацій, активістів та шанувальників спортивного руху з Днем фізичної культури і спорту, який відзначатиметься в Україні 14 вересня.

Шосткинщина має славні спортивні традиції і по праву пишається своїми вихованцями Б. І. Еськовим, М. В. Чепуром, які в усі часи достойно відстоювали честь району та області на різних спортивних змаганнях. Особливі слова подяки хочеться висловити активістам спортивного руху, щоденна праця яких сприяла та сприяє зміцненню здоров’я мешканців району, вихованню підростаючого покоління розвиненими людьми. Серед них хотілось би виокремити внесок в цю справу - Анатолія Чеберяко (с. Вовна), Анатолія Фролова (с. Погребки), Федора Кривуляко (с. Собич), Івана Синельникова (смт. Вороніж). Щира вдячність за багаторічну сумлінну працю!

Тож з нагоди свята бажаємо Вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, миру, добра, успіхів на спортивних аренах та оздоровчих майданчиках.

Ветеранам спорту – спортивного довголіття, діючим спортсменам та їх тренерам – високих досягнень та встановлення нових рекордів!