Міськрайонна газета

ШОСТКИНСЬКОМУ ЛІСОВОМУ ГОСПОДАРСТВУ – 80!

В Шосткинському лісовому господарстві відбулися урочистості присвячені професійному святу працівників лісу, яке фахівці відзначатимуть 15 вересня. Цього року підприємство відзначає ще й власний солідний ювілей – 80 років з дня заснування.

Аби привітати людей, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві та давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету завітали до підприємства голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк, помічник-консультант народного депутата України Ігоря Молотка Альона Шульга та інші почесні гості.

У вітальному слові до присутніх Віктор Ждаміров зазначив, що багато років Шосткинський лісгосп зостається найбільшим платником податків в районі, лише протягом цього року до бюджетів різних рівнів було перераховано понад 45 мільйонів гривень. Також підприємство забезпечує мешканців району робочими місцями, тут працює понад 230 осіб, дбає про примноження лісового фонду району: - «З приємністю відзначу, що підприємство стоїть, з року в рік, на варті раціонального використання деревини. Тож, шановні трударі та ветерани лісового господарства, керівництво Шосткинського лісгоспу, я дякую вам за невтомну роботу і самовідданість. Сердечно бажаю родинам мирної праці, міцного здоров’я, щастя, добра і достатку. Мудрості та натхнення в праці сповненої турботи про ліс!»

Грамотами голови Шосткинської районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток лісового господарства нагороджено провідного інженера-енергетика Олега Чайку, економіста апарату управління Ларису Пищик, бухгалтера 1 категорії Світлану Сагайдачну.

Директор ДП «Шосткинський лісгосп» Микола Бут розповів: нині, Шосткинщина має досі найбільший відсоток заліснення території – понад 30%, тоді як в середньому в області він близько 17%. Щодня працівники підприємства доглядають 27 тисяч га зелених насаджень, охороняють від пожеж, браконьєрів та примножують зелене багатство. І попри те, що наразі у підприємств лісогосподарської галузі не прості часи Микола бут вірить, що нові закони дозволять не лише стабільно працювати, а й розвиватись підприємству: - «Вітаю з прийдешнім професійним святом працівників лісгоспу, щиро бажаю, щоби в ваших домівках панували добробут та злагода»!