Міськрайонна газета

З ДНЕМ РЯТІВНИКА!

17 вересня наша держава буде вшановувати представників відважної професії та відзначатиме День працівників цивільного захисту України (День рятівника). Шосткинська районна державна адміністрація сердечно вітає особовий склад підрозділів пожежної охорони і ветеранів-вогнеборців району та міста!

Це свято сильних і відважних людей, які у важку хвлину першими приходять на допомогу . Предстаникам героїчної професії, які працюють у надзвичайних умовах і щодня стають на двобій з небезпекою, тисячі людей вдячні за врятовані життя. Ви неодноразово виявляли зразки бездоганного виконання свого службового обов’язку.

Відновлюючи в екстремальних умовах життєдіяльність наседених пунктів, підприємств, установ, рятуючи потерпілих та забезпечуючи нормальне життя, ви, водночас, вертаєте людям оптимізм, надію, віру в добро.

 Впевнені, що ви з честю та гідністю нестимете благородне звання рятівника, докладатимете максимум зусиль для подальшого вдосконалення своєї майстерності для забезпечення безпеки життєдіяльності.

Щиро бажаємо вам мирної праці, незборимої сили духу, витримки і мужності, міцного здоров'я й добробуту.