Міськрайонна газета

РЯТУВАЛЬНИКІВ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Керівник апарату Шосткинської районної державної адміністрації Юлія Кириченко долучилась до урочистостей з нагоди професійного свята рятувальників. Сьогодні на території 2-го Державного пожежно-рятувального загону управління ДСНС України в Сумській області відбулося святкове зібрання особового складу установи. У вітальному слові Юлія Кириченко подякувала за відмінне виконання службових обов’язків кожному, хто у важку хвилину під час екстрених ситуацій першим приходить на допомогу: - «Кожного разу у боротьбі із дуже сильним і непередбачуваним ворогом, ви ризикуючи своїм життям рятуєте життя і добробут інших людей. Нехай ваша відповідальна, ратна, героїчна праця до вас повернеться сторицею міцним здоров’ям та сімейним благополуччям. Бажаю вам наснаги у нелегкій роботі, сили волі та міцності духу».

Грамотами голови Шосткинської районної державної адміністрації, за відвагу та професіоналізм вагомий внесок у справу захисту населення і території Шосткинського району від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру відзначено: майора служби цивільного захисту начальника 25-того ДПРП Артема Плоскоголового, старшого лейтенанта служби цивільного захисту начальника караулу 4-тої ДПРЧ Дмитра Рибкіна, прапорщика служби цивільного захисту командира відділення 5-тої ДПРЧ Олександра Тимченко, молодшого сержанта служби цивільного захисту водія 30-того ДПРП Леоніда Полякова.

Зі словами подяки до присутніх звернулись також помічник народного депутата України Ігоря Молотка Альона Шульга та керуюча справами Шосткинського міськвиконкому Олена Кравченко.

Максим Пригаро, т. в. о. начальника 2-го Державного пожежно-рятувального загону передав слова вітання від керівництва Державної служби надзвичайних ситуацій та побажав особовому складу менше тривожних та помилкових дзвінків.

Протягом цього року шосткинські рятувальники ліквідували вже 108 пожеж, внаслідок яких загинула 1 особа, та ще 1 особа отримала травми. Прямих збитків від пожеж завдано на суму понад 2 млн грн., врятовано майна на суму понад 5,5 млн. грн. Крім цього співробітниками загону спільно з оперативними групами було знищено понад три десятки снарядів часів Другої світової війни.