Міськрайонна газета

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОЇ СПАРТАКІАДИ СПОРТИВНИХ ПОКОЛІНЬ

На базі Клишківського НВК відбулося масштабне свято фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту. Долучились до нього мешканці району цілими родинами й змагались за першість одразу декілька поколінь прихильників здорового способу життя. Саме так, на Шосткинщині, відсвяткували День фізичної культури та спорту. Масштабну програму заходу розпочали з урочистого зібрання, під час якого було вшановано всіх хто докладає зусиль для того аби спортивні традиції нашого краю підтримувались та примножувались. Зокрема відзначено внесок у благородну справу меценатів: народного депутата України Ігоря Молотка, помічниці парламентаря Альони Шульги та Ігоря Вакуленка, директора ТОВ «УГАК». За високу професійну майстерність отримали грамоти кращі тренери Дитячо-юнацької спортивної школи, а саме викладачі: Клишківського НВК - Олександр Стасьок, Воронізької ЗОШ ім. Куліша - Ігор Скрипка, Миронівського НВК - Сергій Макаренко та вчитель фізичного виховання Клишківського НВК - Тетяна Жижкун. Також за багаторічний внесок у розвиток спорту Шосткинського району, високі досягнення в районних та обласних змаганнях нагороджено кращих спортсменів - Інну Амельченко, Оксану Ємельяненко, Ірину Безкоровайну, Максима Ворошилова, Олександра Таморка.
«Шостинщина має міцні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих результатів на різних спортивних аренах. Вагомі досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту на району, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів. Бажаю наснаги у починаннях та незламної сили волі» - привітав зі святом Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації.
«Зичу спортсменам удачі та підкорення нових висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашого району» - звернулась до присутніх в. о. начальника відділу молоді спорту та туризму Тетяна Шемет.
Пролунали теплі слова вдячності за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді на адресу учасників заходу і від Віктора Долиняка, голови Шосткинської районної ради та Альони Шульги, помічника народного депутата України Ігоря Молотка.
Над поповненням когорти «кращих» стали працювати одразу після урочистої частини – в рамках святкової програми розпочалась боротьба за першість під час «Спартакіади спортивних поколінь». В программу якої увійшли: естафета та змагання серед юнаків та дівчат з паркового волейболу та мініфутболу.
Участь у спартакіаді взяли команди сіл Ковтунове, Миронівки, Клишок, складалась вона з п'яти естафет: «Спортивна сім’я», змагання з перетягування линви, «Козацькі забави», змагання ветеранів спорту. За підсумком всіх підвидів переможцями стала команда Ковтунівської сільської ради, друге почесне місце завоювали учасники, що представляли Клишківську сільську раду, третє - у команди Миронівської сільської ради.
За золото, з паркового волейболу, боролись команди сіл - Погребки, Миронівка, Клишки, Ковтунове та смт Вороніж. Серед дівчат рівних не було команді с. Миронівка, друге місце у команди смт Вороніж-2, третє – у команди смт Вороніж-1. Серед хлопців 1 місце у смт Вороніж, 2 місце у с. Миронівка, 3 місце у с. Погребки.
Аби завоювати кубок з мініфутболу спортсмени приїхали з сіл Чапліївка, Клишки, Ковтунове та смт Вороніж. Серед дівчат, в цій дисципліні, золото виборола команда с. Ковтунове, срібло завоювала команда с. Клишки, бронза у команди смт Вороніж. Серед юнаків перемогу вибороли смт Вороніж, друге місце у команди с. Ковтунове, третє місце у команди с. Клишки.