Міськрайонна газета

В КЛИШКАХ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Мешканці сіл, що знаходяться у підпорядкуванні Клишківської сільської ради відзначили день громади. Традиційно, на свято, в центрі населеного пункту, зібрались всі хто з року в рік працює над розбудовою його соціально важливих установ, а також підприємці, вихованці навчальних закладів, поважні трудівники та гості.
Сьогодні до складу цієї територіальної громади входять 6 населених пунктів - с. Клишки, с. Солотвине, с. Великий Ліс, с. Заболотне, с. Холодівщина та с. Московське. В них налічується 791 домогосподарства. Населення сільської ради становить 1906 осіб із них 242 дітей. «Завдяки тісній співпраці з керівниками установ освіти, культури, охорони здоров′я вам вдалося забезпечити якісну та ефективну роботу життєво важливих установ. Я вдячний всім, хто не зостається осторонь проблем громади та кожному мешканцю зокрема за їх особистий внесок» - звернувся під час урочистостей Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації до селян.
Віктор Долиняк, голова Шосткинської районної ради, побажав землякам наснаги у мирній праці на благо та добробут рідного села.
Альона Шульга, помічник народного депутата України передала слова вдячності від парламентаря за піклування про мешканців сіл працівникам амбулаторії, школи та садочку, клубу, виконавчому комітету та місцевим підприємцям та запросила всіх куштувати смаколики – барана на вертелі та гарячий куліш.
Говорили цього дня і про досягнення громади, сільський голова Борис Прядко розповів: згалом на благоустрій населених пунктів сільської ради лише протягом минулого року використано 2865180 тисяч гривень. Серед виконаних робіт - ремонт доріг, облаштування кладовищ, відновлення вуличного освітлення, обстеження якості води та ремонт колодязів, ремонт пожежної машини продовження реконструкції сільського будинку культури.
Традиційно в ході урочистостей за активну громадянську позицію і сумлінну працю відзначено окремих місцевих мешканців, довгожителів та наймолодших жителів, матерів-героїнь, учасників АТО, воїнів-афганців, майстринь рукоділля.