Міськрайонна газета

НАРАДА З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ РАЙОНУ

Відбулася чергова робоча нарада голови Шосткинської районної державної адміністрації з представниками органів місцевого самоврядування сіл та селища району. Відбувається котра, традиційно, для координування роботи установ соціальної сфери, розв’язання проблемних питань та сприяння реалізації повноважень місцевої влади.

Під час наради, акцентовано увагу на оповіщенні та забезпеченні явки призовників до військового комісаріату. Обговорено проблемні питання, які виникали під час  попередніх призовів, та шляхи їх вирішення.

Торкнулися й питань житлово-комунального господарства Віктор Ждаміров, вчергове рекомендував завчасно попіклуватись про укладення договорів з підприєиствами, що надають послуги з обслуговування автошляхів взимку – прибирання снігу на вулицях сіл, селища.

Поряд з цим, Вовнянський сільський голова Федір Аніщенко повідомив про те, поблизу підпорядкованих їх раді, населених пунктів час від часу з’являються локальні загоряння торфовищ. Принагідно Максим Пригара, в. о. начальника ДПРЗ-2 роз’яснив, що появу займань спровокувала недбалість населення та відсутність контролю за такими явищами, як випалювання сухої рослинності. Ці вогнища ліквідовуються систематично, однак рятувальникам для того аби загасити хоча б одне місце виникнення вогню необхідно мінімум 10 КРАЗів води,  ані башти, що поруч є, ані ставку в с. Каліївка для цієї потреби не вистачить: - «Їздити за водою до міста не ефективно і зважаючи на фінансову складову, і зважаючи на характер пожежі, оскільки торф горить у нижніх шарах».

Вирішено залучити до розв’язання проблеми агропідприємства, що орендують землі для обробітку Каліївської, Глазівської та Вовнянської сільських рад, з метою залучення додаткової техніки і підвозу води.

З метою узгодження взаємодії всіх причетних структур відбудеться відповідна нарада при голові Шосткинської районної державної адміністрації.