Міськрайонна газета

В РАЙОНІ ПРОТЯГОМ ТРЬОХ ДНІВ ТРИВАТМЕ 3-ТІЙ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БАХИ НА КВАДРОЦИКЛАХ

В Шосткинській районній державній адміністрації відбулася нарада, щодо проведення на території району 3-го етапу Чемпіонату України з Баха на квадроциклах (III ранг). Відбудуться змагання згідно з календарним планом Міністерства молоді та спорту України під егідою Федерації мотоциклетного спорту України на території Шосткинського району 4-6 жовтня.

Маршрут пролягатиме через ділянки лісових масивів Тиманівської, Богданівської та Собицької сільських рад. До підготовки змагань долучено представників правоохоронних органів (блоку громадської безпеки), фахівців 2-го ДПРЗ УДСУНС у Сумській області, представників ДП «Шосткинський агролісгосп», Шосткинської станції екстреної медичної допомоги та органів місцевого самоврядування району. Наразі триває корегування траси, Петро Костюченко, директор Шосткинського дочірнього агролісогосподарського підприємства «Шосткинський агролісгосп» наголосив увагу на тому аби під час змагань не спортсмени не заїхали на територію державного заказника, адже там категорично заборонено пересування техніки та господарська діяльність громадян.

Обговорено необхідність встановлення постів безпеки, таких у складі правоохоронців чергуватиме п’ять та по одній бригаді медиків і пожежників.

Співорганізатор чемпіонату Руслан Савкін роз’яснив протяжність одного кола для спортсменів буде понад 85 км, учасників очікується близько 50 команд. Змагатимуться спортсмени в класах - МОТО, Q1, Q2, UTV, UTV-TURBO: - «Змагання будуть яскравими і захопливим. Траса прокладена вздовж лугів та лісів, що саме по собі - колосальний екстрим. Плюс до всього трек включає багато поворотів. Його проходження буде цікавим і досвідченим гонщикам. Я вдячний від імені спортсменів, любителів і ветеранів мотоциклетного спорту за підтримку цього видовищного технічного виду спорту».

Віктор Ждаміров, дав ряд доручень відповідальним особам, підкресливши, що підготовка повинна бути виконана швидко і професійно, з урахуванням кількості вболівальників та специфіки змагань: - «Прохання провести вичерпне інформування населення (за місцем проживання, на амйданчиках масового відпочинку громадян, зелених зонах), керівників підприємств та персоналу, який буде залучений під час змагань, щодо маршруту, який визначений для спортсменів гоночною трасою. Регламентовані вимоги безпеки мають дотримуватись неухильно».