Міськрайонна газета

ВІДБУЛАСЯ ЗВІТНО-ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ

В Шосткинській районній державній адміністрації відбулося звітно-виборча конференція ради Шосткинської районної організації ветеранів. Участь в засіданні взяли представники первинних організацій населених пунктів району та Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації, Віктор Долиняк, голова Шосткинської районної ради та Володимир Могила, начальник управління соціального захисту населення.

Перед початком засідання Володимир Могила зауважив, що цього річ було вперше впроваджено механізм фінансування громадських організацій на конкурсній основі, однак лише рада ветеранів реалізувала можливість на практиці: - «На жаль, решта учасників конкурсу, з різних причин, відмовились від фінансування. Робота цієї організації стовідсотково спрямована на опіку категорій громадян, які є у неї на обліку та здійснює власну діяльність таким чином аби осторонь не зосталась жодна особа».

Віктор Ждаміров привітав присутніх, побажав плідної та успішної праці, і щоб надалі робота організації стабільно відповідала поставленим вимогам і завданням. Також очільник адміністрації додав, що проект розроблений головою організації сьогодні взяли за приклад сусідні райони.

У ході конференції делегати заслухали робочі звіти голови районної ради ветеранів – Надії Філон та ревізійної комісії; обрали новий склад ради ветеранів, ревізійної комісії та делегатів до обласної конференції. Обговорили нагальні теми, серед яких – активізація роботи первинних організацій, взяття на облік та піклування про одиноких ветеранів, взаємодіяти з молоддю у напрямку національно-патріотичного виховання, підтримка в належному стані пам’ятників та меморіалів загиблих воїнів, розширення зв’язків та обмін досвідом з іншими ветеранськими організаціями.

Починаючи з 2016 року на фінансування районної організації ветеранів було виділено з бюджету 45 тисяч коштів. Використовувались вони на привітання ювілярів котрим виповнилось 90 та 95 років, організацію заходів для ветеранів праці (працівникам закладів освіти, очільників органів місцевого самоврядування, робітникам сільгосппідприємств), вшанування подвигу фронтовиків принагідно до травневих свят, організацію екскурсій для активістів ветеранського руху до Музею партизанської слави, надання матеріальної допомоги у зв’язку з хворобою та інше. Налічує сьогодні Шосткинська районна організація ветеранів близько 5 тисяч осіб, серед яких ветерани війни - інваліди війни, учасники бойових дій, учасники війни прирівняні, діти війни та вдови; ветерани військової служби; ветерани праці та пенсіонери, які не мають статусу.