Міськрайонна газета

В РАЙОНІ СТАРТУВАВ ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ З БАХА — СКЛАДНОЇ ТА ЕКСТРЕМАЛЬНОЇ ГОНКИ

В с. Пирогівка сьогодні відбулося урочисте відкриття третього етапу чемпіонату України з Баха, в якому беруть участь квадроцикли та мотовсюдиходи. Змагаються за звання Чемпіона 26 команд спортсменів з різних куточків країни.

Перед стартом організатори подякувала за сприяння в проведенні гонки владі Шосткинського району та очільникам структурних підрозділів адміністрації, медикам та рятувальникам, які чергують на спецділянках, фахівцям лісового господарства, аграріям та керівникам органів місцевого самоврядування. «Чемпіонат скоріше за все не відбувся, оскільки нам довелося у критично стислі терміни змінювати місце проведення. Через надзвичайну ситуацію з Харківської області довелось все переносити сюди. На щастя в Шосткинському районі пішли нам на зустріч, і було узгоджено всі проблемні питання» - розповів співорганізатор Руслан Савкін.

Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації побажав спортсменам віри у власні сили та техніку, а також : - «Бажаю вам постійно рухатись тільки вперед, працювати над собою і удосконалюватись. Вірю, що попереду у нас з вами буде ще не один етап змагань. На Шосткинщині завжди раді талановитим спортсменам, активній та ініціативні молоді. Тож можете сподіватись на нашу підтримку й надалі!»

Перед початком заїздів, для учасників, в чергове провели інструктаж з безпеки та нагадали й наголосили: на трасі вони гонщики, а під час перетину доріг поблизу населених пунктів – учасники дорожнього руху.

Маршрут змагань охоплює лісові масиви та луги Богданівської, Тиманівської та Собичівської сільських рад. Населенню під час трьох днів варто обмежити пересування територіями, що проходить траса, рухаються водії зі швидкістю 120 км/год. Нагородження переможців відбудеться 6 жовтня на території бази відпочинку "Бараспорт".