Міськрайонна газета

ПРО ХІД ЗДІЙСНЕННЯ МОНІТОРИНГУ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА СВОЄЧАСНОСТІ ЇЇ ВИПЛАТИ ПРАЦІВНИКАМ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ОРГАНІЗАЦІЙ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ, А ТАКОЖ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПІДПРИЄМЦІВ

На апаратній нараді 25 травня 2020 року при тимчасово виконуючому обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігорю Волинцю, у режимі відеоселектора, доповіла заступник начальника управління – начальник відділу організаційної роботи, управління персоналом та виплат допомог  Ірина НОВИК.

Відповідно до пункту 10 статті 16 та пункту 1 статті 24 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” районні державні  адміністрації, в межах повноважень визначених Конституцією та Законами України, здійснюють на підвідомчих територіях державний контроль за своєчасною і не нижче визначеного державою мінімального розміру оплатою праці.

 Відповідно до Положення про управління соціального захисту населення  управління проводить моніторинг погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності, а також фізичних осіб-підприємців.

За основу беруться списки економічно – активних підприємств, на яких мається заборгованість із виплати заробітної плати, які передаються на державний рівень територіальними органами статистики та надаються місцевим органам соціального захисту населення  відповідно до методичних рекомендацій Міністерства соціальної політики України. З  цього моменту управління соціального захисту населення проводить моніторинг, який полягає у відслідковуванні розрахунків за зазначені борги і здійснюється  до кінця поточного місяця.

Управлінням соціального захисту населення запроваджений  щомісячний та щотижневий моніторинг стану виплати заробітної плати підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності району, та щочетверга інформується Департамент соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

 Згідно з даними головного управління статистики у Сумській області середньомісячна заробітна плата штатних працівників у Шосткинському районі за IV квартал 2019 року склала 7429 грн., що більше на 12 % у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників у Сумській області – 9110 грн.

Середньооблікова кількість штатних працівників Шосткинського району за IV квартал 2019 року склала 1933 осіб, зменшення на 167 особи у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року (2100).

Статистична інформація за І квартал 2020 року буде опублікована після 31 травня 2020 року.

Змінено період статистичної звітності на квартальний та форму звітування на електронну до головного управління статистики у Сумській області.

До переліку респондентів Шосткинського району, які включені до сукупностей одиниць державних статистичних спостережень у 2019 і 2020 роках за формами 1 -  ПВ (місячна), 1 – ПВ (квартальна) «звіт із праці» входить 15 підприємств, організацій, установ. Інформація в розрізі підприємств є конфіденційною.

Мінімальна заробітна плата збільшилася з  січня 2020 – 4723 грн.

Відповідно до моніторингу, який здійснює управління середня заробітна плата штатних працівників району зростає.

За 4 квартал 2019 року зростання склало від 4% до 34%, за І квартал 2020 року по промисловості до 53%.

З метою попередження виникнення заборгованості із заробітної плати на підприємствах району управлінням здійснюється постійний моніторинг за станом виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях та установах району.

За 2019 рік підготовлено та проведено 12 засідань комісії з питань погашення податкового боргу, повного та своєчасного забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів та погашення  заборгованості  з виплати заробітної плати, за рішеннями комісій надано 54 доручення, з них повністю виконано 46, рівень виконання протокольних доручень 85,2%.

З початку 2020 року підготовлено та проведено 4 засідання комісії, за рішеннями комісій надано 13 доручень, з них повністю виконано 11, рівень виконання протокольних доручень 84,6%.

Як результат, станом на 01.01.2020 та 01.05.2020 підприємств, установ, організацій, які не забезпечують своєчасність виплати заробітної плати на території Шосткинського району немає.

На даний час залишається важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником  нелегалізована  заробітна плата та зайнятість населення.

Незважаючи на роз’яснення в засобах масової інформації та вимоги чинного законодавства, нелегальна заробітна плата та оформлення трудових відносин не належним чином на сьогодні є серйозною проблемою та послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджету та державних фондів.

Адже праця без оформлення трудових відносин руйнує суспільство зсередини, позбавляє майбутнього тих, хто має неофіційну роботу і чиї трудові книжки залишаються неоформленими.

Громадяни, які поставлені в жорсткі рамки безробіття, погоджуються на умови роботодавця, а в результаті опиняються в ролі безправних виконавців. За таких умов, працівник одержує зарплатню в розмірах менших від законодавчо-встановлених і при цьому позбавлений своїх законних прав на:

- отримання оплачуваної відпустки;

- дотримання нормальної тривалості робочого часу;

- оплату роботи у святкові та неробочі дні у подвійному розмірі;

- оплату роботи у нічний час;

- компенсацій за роботу у шкідливих та важких умовах праці

і в решті решт отримання гідної пенсії в майбутньому.

Також виплата заробітної плати в так званих «конвертах» та нелегальна зайнятість сприяє погіршенню якісних характеристик робочих місць, недостатньому введенню в дію нових робочих місць, особливо для кваліфікованих кадрів, що в свою чергу збільшує обсяги та рівень безробіття, знижує продуктивність праці.

За 2019 рік проведено 12 засідань районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Розглянуто питання: дотримання роботодавцями району норм трудового законодавства; заслухано інформацію щодо 71 суб’єктів господарювання (додатково 14 на комісії), щодо причин збільшення кількості застрахованих осіб з ознакою неповний робочий час, зменшення чисельності штатних працівників більше ніж на 10%, причин надання відпустки без збереження заробітної плати без дотримання Кодексу Законів про працю та Закону України «Про відпустки»; на виконання протоколу засідання обласної робочої групи заслухано інформації щодо 21 суб’єкта господарювання у яких відбулося зменшення штатної чисельності працівників на кінець 2018 року; виконання Програми зайнятості населення Шосткинського району на 2018-2020 роки в частині створення нових робочих місць у 2019 році.

В результаті проведеної роботи:

- на 10 підприємствах району збільшено середньомісячний дохід на одного працюючого;

- по 2 підприємствам збільшено середньооблікову кількість штатних працівників;

- усунуто 37 інших порушень;

  - легалізовано 9 робочих місць.

За рішенням робочої групи надіслано листи по 4 суб’єктам господарювання до управління Держпраці в Сумській області.

Відсоток результативності робочої групи склав більше 113% - це 3 показник серед міст та районів області.

З початку 2020 року проведено 4 засідання районної робочої групи, розглянуто питання: дотримання роботодавцями району норм трудового законодавства в частині запровадження мінімальної заробітної плати та результати проведеної роботи, спрямованої на виявлення фактів «тіньової» зайнятості та заробітної плати; заслухано інформацію про проведену роботу Шосткинським управлінням Головного управління Державної податкової служби у Сумській області з аналізу та встановлення причин виплати середньомісячної заробітної плати в розмірі менше мінімального рівня по 22 підприємствах району (сумісництво, неповний робочий час); заслухано пояснення 5 суб’єктів господарювання (додатково 1 на комісії, щодо недотримання ч.5ст.8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»), щодо причин збільшення кількості застрахованих осіб з ознакою неповний робочий час; виконання Програми зайнятості населення Шосткинського району на 2018-2020 роки в частині створення нових робочих місць у 2020 році.

Станом на 01.05.2020 роботодавців, які виплачують зарплату працівникам в розмірі менше мінімального; у яких відбулося зменшення чисельності штатних працівників більше ніж на 10%; у яких кількість застрахованих осіб виконують роботи за цивільно-правовими договорами перевищує чисельність штатних працівників; у яких відсутні нарахування заробітної плати у звітному місяці (відпустка без збереження заробітної плати без дотримання вимог КЗпП та ЗУ «Про відпустки») в районі немає.

Кількість страхувальників, керівники, яких отримують зарплату менше мінімального рівня в січні 2020 року – 2 (січень 2019 – 7), зменшення на 5.

Інформацію по всіх керівниках підприємств, у яких низький рівень заробітної плати заслухано на засіданнях районної робочої групи. Основні причини це: робота за сумісництвом; робота з неповним робочим часом, в тому числі: по заявах за сімейними обставинами; пенсіонерів по стану здоров’я, інвалідів 2 та 3 груп; скорочений робочий час в зв’язку з сезонністю робіт.

У 2019 році під перевірку Держпраці підпадало 5 підприємств району.

В цьому році під перевірку Держпраці підпадає 4 підприємства району. Але відповідно до Закону України від 30.03.2020 №540 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» встановлено мораторій на проведення перевірок.

Управлінням проводиться активна інформаційно-роз’яснювальна робота через соціальний діалог: розміщується інформація на сайті райдержадміністрації, направлено листи селищній, сільським радам, підприємствам, організаціям, установам з рекомендаціями щодо перегляду та внесення змін у колективні договори,  пiдвищення ефективністі колективно-договiрного регулювання трудових відносин з метою забезпечення ефективностi дiяльності підприємств та продуктивностi працi, збереження робочих мiсць та зростання продуктивної зайнятостi, забезпечення здорових та безпечних умов працi, гiдну її оплату, дотримання чинного законодавства з питань праці, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Управлінням забезпечується висвітлення інформації стосовно рівня оплати праці, дотримання норм законодавства щодо мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати, колдоговірного регулювання (за 2019 рік –71 стаття). В цьому році – 15.

Протягом 2019 року та з початку 2020 року ускладнення стану соціально - трудових відносин на підприємствах та установах Шосткинського району не відбувалось.