Міськрайонна газета

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА ДЛЯ ГОРОДНИЦТВА

В Україні продали близько 60 тисяч гектарів сільгоспземель | Новини  Дивись.info

Враховуючи те, що законодавством України не визначено поняття «городництво», на практиці фактично під городництвом розуміють вирощування рослинницької сільськогосподарської продукції (овочевих культур), не пов’язаної з вирощуванням багаторічних плодових насаджень, сінокосінням та випасанням худоби. За основним цільовим призначенням землі поділяються на категорії, які мають особливий правовий режим.

Зокрема, земельні ділянки для городництва належать до категорії земель сільськогосподарського призначення, а саме: згідно ч. 2 ст. 22 Земельного Кодексу України (далі ЗКУ) земельні ділянки для городництва за видом сільськогосподарських угідь є ріллею.

БУЛІНГ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ. КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ

Що таке булінг і як з ним боротись | Старкон.City

Булінг. Ми все частіше чуємо цей термін з екранів телевізорів, у кожному закладі освіти проводяться виховні годити та тематичні уроки на цю тему, проте для багатьох цей термін досі залишається незрозумілим.

У будь-якому колективі, у тому числі і дитячому, виникають конфлікти. За допомогою таких ситуацій діти та підлітки вчаться відстоювати свою думку, йти на компроміс, взаємодіяти в соціумі. Однак, якщо цькування носять систематичний характер, а агресія спрямовується на конкретну дитину, тут уже мова йде про булінг. Булінг (цькування) в закладах освіти - це випадки, які відбуваються безпосередньо в приміщенні закладу освіти та на прилеглих територіях, за межами закладу освіти під час освітніх заходів, в тому числі дорогою до (із) закладу освіти.

ВВЕДЕННЯ СПОЖИВАЧА В ОМАНУ: ЯК СЕБЕ ЗАХИСТИТИ

Мелітопольський місцевий центр з надання БВПД - Главная | Facebook

Часом під час купівлі товару Вам не говорять його характеристики, не зазначають його дефекти, або коли Ви берете кредит в банку, не попереджають про відсотки, які будуть нараховуватися на тіло кредиту. Одним із способів нечесної конкуренції є введення споживачів в оману.

Під недобросовісною конкуренцією необхідно розуміти будь-які дії, що суперечать торговим та іншим нормативно-правовим актам у господарській діяльності. Одним із найпоширеніших видів нечесної конкуренції є надання виробником для своєї продукції невластивих позитивних та привабливих для споживача властивостей.

МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ

Муніципальна няня: що треба знати батькам | Данкор онлайн | Сумской  информационный портал: все новости Сумщины

Так, відповідно до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року № 68, батьки у яких є діти до трьох років, можуть офіційно найняти на роботу няню і отримувати за це щомісячну компенсацію в розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, установленого на 1 січня відповідного року (1921 грн. станом на 2021 рік), а у випадку догляду за дитиною з інвалідністю, дитиною, хворою на тяжкі захворювання − у двох розмірах прожиткового мінімуму.

Послуга «муніципальна няня» − послуга, що надається для підтримки батьків, опікунів дитини для забезпечення догляду за дитиною.

ПРОФІЛАКТИЧНІ ЩЕПЛЕННЯ: ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ГРОМАДЯН

Прививка АДСМ: в чем ее отличие от АКДС, какие противопоказания вакцины от  дифтерии и столбняка

Дитину не допускають до навчання у зв’язку з відсутністю необхідних щеплень; керівництво примусово зобов’язує працівників щеплюватися від коронавірусної інфекції – випадків, коли питання вакцинування викликає чимало запитань у населення, доволі багато.

Чи обов’язково дітям робити щеплення?

Це дійсно болюча тема для наших громадян, особливо на початку навчального року. Якщо аналізувати норми чинного законодавства, то дійсно є  заборона відвідувати нещепленим дітям навчальні заклади.