Міськрайонна газета

ВИМРІЯНА ПОКОЛІННЯМИ

 28 червня 1996 року нарешті збулася багатовікова мрія українського народу: була прийнята Конституція незалежної держави – України.

Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Вистраждавши, виборовши собі волю, Україна має тепер свою державну мову, свої державні символи: Герб, Прапор, Гімн, які уособлюють її історію, її сутність.

ЦЬОГОРІЧ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ВЕСЕЛІ ДЗВІНОЧКИ» ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН…

Щорічний фестиваль дитячої творчості «Веселі дзвіночки» попри карантинні обмеження вчергове зібрав юні таланти Шосткинщини та продемонстрував, що найменші мешканці району - неабияк обдароване покоління, що підростає.

Захід традиційно проводиться до Дня захисту дітей. В цей час заклади культури району презентують творчі доробки своїх вихованців та діляться напрацьованим досвідом. «Зважаючи на карантин, всі наші артисти та митці сумують за концертною діяльністю, оскільки масові заходи нині проводити заборонено. Тож полишати організацію цього фестивалю ми не стали, а просто переформатували його та осучаснили», - зауважує Світлана Дьомочка, провідний методист РОМЦ.

ЄВРОПЕЙСЬКА КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА

Європа – це континент, де існує не лише багато цікавих традицій, але й спільні цінності. Саме тому єврознавство повинно стати одним із важливих напрямів роботи бібліотек. Важливо приділяти увагу роботі по ознайомленню читачів з історією країн – сусідів, їх символікою, звичаями, культурним надбанням, визначними місцями, відомими діячами.

РОДИНА, ЯК ЗІРКА ЄДИНА

Сім’я, родина, батьківщина – це єдині поняття. Людина до глибокої старості пов’язана з тією сім’єю, з якої вона вийшла, і все життя пов’язана із землею, де вона народилася і зросла. Куди б не закинула її доля, вона завжди подумки із своїм корінням.