Міськрайонна газета

ВСІ МИ РОДОМ З ДИТИНСТВА

Пришкільні табори відпочинку – це не лише місце перебування дитини в час, коли батьки працюють, а й справжнє змістовне дозвілля для малечі з добре підготовленою програмою культурно-масових заходів та захоплюючими екскурсіями.

Відділ культури Шосткинської райдержадміністрації традиційно проводить заходи для дітей пришкільних оздоровчих таборів Шосткинського району.

Бібліотекар Миронівської бібліотеки-філії Валентина Панова, директор Миронівського сільського будинку культури Наталія Малишок та керівник народного автентичного ансамблю «Криниченька» Лідія Федорко провели дводенну програму зі змістовними та розважальними конкурсами.

Для табору «Веселка» (1, 4 класи) гру «Розумники та розумниці» з цікавими зупинками – «Розминка», «Математична», «В гості казка завітала», «Склади казки», «Хто зайвий та що зайве ?», «Перекладач», «Склади слова» та інші.

Для англомовного табору «Соняшник» (2, 3 класи) проведений дайджест періодичних новин «Перлинки звідусіль», де малюки розгадували розвивальні завдання, ребуси, загадки та приймали участь у конкурсах.

Діти також були запрошені до «Маминої світлиці» на цікаву етнографічну екскурсію. Заходи закінчувалися чаюванням з солодощами та дискотекою.