Міськрайонна газета

ДЕЛЕГОВАНІ ПОВНОВАЖЕННЯ У СФЕРІ КУЛЬТУРИ БОГДАНІВСЬКА ТА КОВТУНІВСЬКІ СІЛЬСЬКІ РАДИ ВИКОНУЮТЬ ЗАДОВІЛЬНО

Звітуючи про виконання делегованих повноважень у сфері культури виконкомами Богданівської та Ковтунівської сільських рад очільник відділу культури Ігор Антоневич окремо зупинився на проблемі готовності будинків культури та клубів до нового опалювального сезону. Що стосується  Богданівського закладу - приміщення опалюється теплогенератором і дрова для забезпечення належного температурного режиму в установі, вже завезено. Однак для Пирогівського СК їх підвіз ще не було здійснено. До вирішення цієї проблеми наразі активно долучилась сільська рада. Лише частково опалюватиметься Ковтунівський СБК, через те, що централізоване теплозабезепечення є лише у 2 кімнатах. Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації наголосив на винятковій відповідальності керівників установ за дотримання правил пожежної безпеки та забезпечення належними умовами необхідними для діяльності колективів піж час зимового періоду. Ці аспекти, за словами Ігоря Антоневича, на контролі відділу повсякчас.
Поряд з цим повідомлено: на території Богданівської сільської ради  працюють Богданівський сільський будинок культури, Пирогівський сільській клуб та 2 філіали бібліотеки.

В Богданівському будинку культури сформовано вокальний колектив «Десняночка» у складі 10 жінок (худ. кер.  Єресь М. В.). В Пирогівському сільському клубі на постійній основі працює вокальний колектив «Придесення», (худ. кер. Дьомочка С. О.). Ці колективи  беруть активну участь у житті села, районних та міських заходах. Працюють над репертуаром, представляють власні подвір’я під час святкування Дня міста, збирають інформацію про традиції та обряди нашого краю. За ініціативою директора будинку культури  та завідуючої сільським клубом проводиться робота з оновлення концертних костюмів, залучаються нові виконавці.

Приміщення та матеріально-технічна база знаходяться в задовільному стані, придбано світловий лазер та комплект звукопідсилюючої апаратури. Існує потреба у оновленні сценічного одягу для діючого колективу «Придесення».
На території  Ковтунівської сільської ради діють сільський будинок культури ті бібліотека-філіал. На контрактній основі працює директор будинку культури Геннадій Філон. В закладі культури функціонує колектив «Мелодія», який активно долучається до всіх місцевих свят. Заклад потребує оновлення матеріальної бази (звукопідсилюючої апаратури, сценічних костюмів).