Міськрайонна газета

Молодіжна політика

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
вул. Свободи, 54, м. Шостка, 41100
тел. / факс (05449) 4-27-21
 E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Розпорядок роботи:  понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15
п’ятниця – з 8.00 до 16.00
обідня перерва – з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота, неділя

 

ЗАХИЩАЄМО ПРАВА ДІТЕЙ

15 січня 2020 року голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

НЕ СТАНЬ ЖИВИМ ТОВАРОМ

Для учнів Воронізької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.О. Куліша в рамках лекції «Не стань живим товаром!» присвяченої щорічній акції  «16 днів проти насильства» відбувся показ фільму «Життя на продаж».

В ході лекції працівниками Шосткинського РЦСССДМ висвітлено наступні питання: причини торгівлі людьми та її основні форми, а також, після перегляду фільму, обговорено та визначено навички безпечної поведінки за кордоном.

СНІД – ПРОБЛЕМА СУЧАСНОСТІ

Шосткинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участі провідного спеціаліста «Центру пробації» С. Гончарова проведено бесіду з елементами тренінгу «ВІЛ/СНІД – проблема сучасності» для учнівської молоді ДПТНЗ Шосткинського вищого професійного училища та неповнолітніх, засуджених до покарань без позбавлення волі.

ПРОФІЛАКТИКА БУЛІНГУ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

На сучасному етапі розвитку суспільства тема агресії та насильства є надзвичайно актуальною. На жаль, існує територія, де агресія може існувати повсякденно. І територія ця зветься школою.

Діти є найчутливішою групою, яка дуже добре відображає зміни, що відбуваються в сучасному соціумі. «Процвітання» булінгу негативно впливає на здатність дітей до навчання, на їхній психологічний та психічний стан.