Міськрайонна газета

Молодіжна політика

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
вул. Свободи, 54, м. Шостка, 41100
тел. / факс (05449) 4-27-21
 E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Розпорядок роботи:  понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15
п’ятниця – з 8.00 до 16.00
обідня перерва – з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота, неділя

 

СВЯТО РОДИННОЇ ТВОРЧОСТІ «РОДЕ НАШ КРАСНИЙ»

Запрошуємо до участі в онлайн-проєкті «Родинний марафон талантів Сумщини», який триватиме з 08 липня до 05 серпня 2020 року, творчі родинні колективи Шосткинщини.

 

БАТЬКАМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ, А СТАЮТЬ!

В Україні День батька офіційно почали святкувати нещодавно – з 2019 року. У травні минулого року Кабінет Міністрів схвалив проект відповідного указу Президента, призначивши святкування Дня батька щорічно у третю неділю червня.

Батько несе найважливіше значення для розвитку дитини з самого моменту народження, хоча відчуття батьківства до нього приходить набагато пізніше, ніж відчуття материнства до жінки. Батьки починають в повноті відчувати своє батьківство часто тоді, коли діти вже підросли. Є твердження, що поки батьківські відчуття не прокинулися – краще, що може робити батько – це любити матір своїх дітей.

 

МАТИ – СИМВОЛ ДОБРА НА ЗЕМЛІ!

Кожного року у світі відзначається День матері – одне з головних родинних свят, присвячене найріднішій жінці в житті кожної людини. У цей день заведено вітати своїх неньок і дякувати їм за подароване життя й теплу підтримку.

В Україні День матері завжди припадає на другу неділю травня. Офіційно у нашій країні його святкують з підписанням Президентом відповідного указу від 10 травня 1999 року.

ПІДЛІТКАМ ПРО СУЧАСНИЙ РИНОК ПРАЦІ

Відповідно до плану роботи, начальником відділу соціальної роботи Шосткинського РЦСССДМ Іриною Верховцовою, за участі провідного інспектора Шосткинського МРВ ДУ «Центр пробації» в Сумській області Сергія Гончарова організовано захід «Сучасний ринок праці. Пошук роботи. Резюме» на базі Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру занятості для вихованців, які опинилися у складних життєвих обставинах та тимчасово перебувають в Обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в місті Шостка.