Міськрайонна газета

Молодіжна політика

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
вул. Свободи, 54, м. Шостка, 41100
тел. / факс (05449) 4-27-21
 E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Розпорядок роботи:  понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15
п’ятниця – з 8.00 до 16.00
обідня перерва – з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота, неділя

 

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – ГАНЕБНЕ ЯВИЩЕ СУЧАСНОСТІ

Шосткинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участі працівників Шосткинського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області для неповнолітніх та молоді, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі проведено лекцію «Торгівля людьми – ганебне явище сучасності».

30 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

Святкування Дня усиновлення припало на день християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, що є символічним і уособлює віру в те, що кожна наша дитина буде виховуватися в родині, надію на об’єднання заради цього всього українського суспільства, плекання в душі кожного з нас великої мудрості і любові до дитини як найціннішого дару нашого життя. Це свято життєвої мудрості і щирості, свято розуміння, щирого серця, великої душі та великого терпіння. В цей день прийнято вітати дітей, які знайшли своїх батьків, всі вони різні за віком, але це завжди буде їх свято. В цей день вітають також усиновителів, які в недалекому минулому або багато років тому усиновили дитину. Для них це завжди буде свято люблячої та міцної сім’ї.

«В ГАРМОНІЇ З СОБОЮ – В ГАРМОНІЇ ЗІ СВІТОМ»

Одним із найважливіших завдань соціальної роботи з дітьми, які перебувають у конфлікті із законом, та їх сім’ями – є усунення криміногенних факторів, що призвели та можуть надалі призводити до протиправної поведінки.

СОЦІАЛЬНО-ТЕМАТИЧНА ГРА «ANTI TRAFFICKING» – ПОМІЧНИК ДЛЯ ВИРІШЕННЯ РИЗИКОВИХ СИТУАЦІЙ

Працівниками Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді серед отримувачів соціальних послуг проведено настільну соціально-тематичну гру – «ANTI TRAFFICKING», яка спрямована на підвищення обізнаності щодо проблеми торгівлі людьми та вивчення правил запобігання відповідним ризикам.