Міськрайонна газета

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ З СІМ`ЯМИ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

22 липня  2014 року відбулося засідання Шосткинської районної комісії з питань соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах під головуванням першого заступника голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова.

На засіданні були розглянуті питання про подальшу роботу стосовно 1 сім’ї та 4 осіб Шосткинського району, що опинилися у складних життєвих обставинах.

На засіданні комісії було розглянуті основні аспекти профілактики рецидиву скоєння злочину молоді, яка відбуває покарання без позбавлення волі, а саме: залучення до групових заходів з пропагування здорового способу життя, розширення знань учасників щодо чинного законодавства України, формування глибокого розуміння своїх юридичних та моральних прав та обов’язків.  

Згідно з рішенням районної комісії, з соціального супроводу Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було знято 1 сім’ю та 3 особи занесено на облік осіб, як таких, що опинилися в складних життєвих обставинах.