Міськрайонна газета

„ЖИТТЯ БЕЗ СМАКУ СМЕРТІ!”

 

До Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз Шосткинським районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді було організовано та проведено захід „Життя без смаку смерті! для неповнолітніх та молоді  засуджених до покарань не пов`язаних з позбавленням волі.

Для  участі у заході було запрошено лікаря – фтизіатра Шосткинського міжрайонного  протитуберкульозного диспансера Віктора Третяка.

Під час заходу для  учасників лікарем - фтизіатром було прочитано лекцію на тему: „Що ви знаєте про туберкульоз - „хворобу віку”?”. 

У ході лекції слухачі отримали інформацію про мікобактерію туберкульозу та її властивості, джерела інфекції, шляхи поширення збудника туберкульозу, прояви захворювання, ознайомилися зі станом епідситуації з захворюванням на туберкульоз та смертність від цієї хвороби в умовах соціально – економічного неблагополуччя на території Шосткинського району та  України.

Наприкінці заходу лікарем - фтизіатром  були надані роз`яснення та поради щодо практичних дій для попередження захворювання, своєчасного виявлення туберкульозу на ранніх стадіях і його  лікування.

 

Виконуючий обов`язки директора                                              О.А.Власенко