Міськрайонна газета

МАЛЕНЬКА ЧАСТИНКА ЖИТТЯ, ЯКА НАПОВНЕНА ЩАСТЯМ, ЗЛАГОДОЮ, ТЕПЛОМ

З 24.06.2015 року по 14.07.2015 року за сприянням сектору у справах молоді та спорту Шосткинської районної державної адміністрації та Шосткинського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді було направлено двоє прийомних дітей на оздоровлення та відпочинок до дитячого табору  «Прибережний», який  є одним із чотирьох дитячих таборів УДЦ «Молода Гвардія».

У прекрасному місці України, біля безкраїх берегів Чорного моря та серед ласкавого шепоту хвиль, у місті Одеса, розташована ця країна дитинства – Український дитячий центр «Молода Гвардія».

Протягом всієї зміни діти брали участь у різноманітних заходах  – екскурсіях, конкурсах, іграх, вікторинах, які були направлені на прагнення до самовдосконалення та  самореалізації,  навчалися розуміти один одного та будувати стосунки, в основі яких – вічні цінності: дружба, взаємодопомога, пошана. Щодня в програмі дня проходили – морські купання в теплому морі. 

Зі слів та вражень дітей, відпочинок в «Прибережному» -   це особливий світ, особлива атмосфера, де можна багато чому навчитися та знайти друзів. Це маленька частина життя, наповнена щастям, злагодою, теплом, відпочинком, відкриттями та перемогами. А ще це зустріч старих і нових друзів. Зустріч, яка зазвичай запам’ятовується на все життя. І в цьому переконується кожен, хто хоч одного дня побував у цьому чудовому таборі, де живуть великі чудеса і маленькі таємниці.

 

Директор                                                                                          О.А.Власенко