Міськрайонна газета

ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ ПРИ НАРОДЖЕНІ ДИТИНИ – НА КОНТРОЛІ У ДЕРЖАВИ

З 1 січня 2015 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України № 623 від 30 жовтня 2014 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора».

Даною Постановою контроль за цільовим використанням допомоги при народжені дитини і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей було покладено на  центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шляхом проведення вибіркового обстеження окремих сімей.

З початку 2015 року працівниками Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено 50 вибіркових обстежень сімей з новонародженими дітьми, які проживають на території  Шосткинського району.

 За результатами обстежень здійснено одне припинення виплат при народжені дитини  у зв’язку із  нецільовим використанням коштів.

У ході обстежень даної категорії сімей працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді звертають особливу увагу  на стан та потреби дитини, забезпечення належних умов для утримання дитини, фактори сім’ї та середовища тощо.

У разі потреби родинам надаються соціальні послуги та рекомендації, проводяться необхідні консультації та заходи щодо належного виконання батьками своїх обов’язків, усвідомленого та відповідального батьківства.

 

 

Директор                                                                                          О.А.Власенко