Міськрайонна газета

«ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО – ЗАПОРУКА МАЙБУТНЬОГО ДИТИНИ»

12 червня 2016 року з метою проведення профілактичної та інформаційно-просвітницької роботи, щодо актуалізації питання гармонійного виховання дитини, попередження соціального сирітства, формування свідомого та відповідального ставлення батьків до виконання батьківських обов’язків, серед вагітних жінок та жінок з новонародженими дітьми, які перебувають у пологовому відділенні комунального закладу «Шосткинська центральна районна лікарня», Шосткинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено груповий захід на тему: «Відповідальне батьківство – запорука майбутнього дитини».

У ході проведення заходу висвітлено поняття відповідального батьківства, розкрито особливості методів сімейного виховання на різних етапах розвитку дитини відповідно до вікових особливостей, акцентовано увагу на тому, що виховання в сім’ї є першоосновою розвитку особистості дитини і батьки несуть повну відповідальність за виховання та утримання дитини. Батьки зобов’язані піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний і моральний розвиток, готувати її до повноцінного самостійного життя. Особлива увага приділялась питанню запобігання соціальному сирітству через розкриття поняття психологічної депривації дитини внаслідок відсутності материнської ласки і тепла.

Учасники заходу мали можливість отримати відповіді на актуальні для них запитання, ознайомитися зі спектром соціальних послуг, які надає Шосткинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, отримати індивідуальне консультування.