Міськрайонна газета

ОГОЛОШЕНО НАВЧАННЯ ПО НАПИСАННЮ ПРОЕКТІВ У ФОРМАТІ ТРЕНІНГУ

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації 30 березня 2017 року оголосило обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається підтримка на 2018 рік. Конкурсні пропозиції приймаються до 24 листопада 2017 року. Додаткова інформація http://molod.sm.gov.ua/index.php/uk/konkurs-proektiv/918-konkurs-proektiv-na-2018-rik та http://molod.sm.gov.ua/index.php/uk/konkurs-proektiv/991-termin-podachi-konkursnikh-propozitsij-prodovzheno.

Управління молоді та спорту СОДА оголошує навчання по написанню проектів у форматі тренінгу. Навчання відбудеться 3-4 та 4-5 листопада 2017 року (на вибір учасника) на базі ДПОЗ СТ «Ровесник» (м. Суми). До участі запрошуються представники громадських організацій та активна молодь. Заявки приймаються до 27 жовтня 2017 року головним спеціалістом з питань молоді та спорту (Катерина Михайлівна тел. 0997122093, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ). В заявці вказати ПІБ, контактний номер телефону, зручну дату проведення тренінгу (3-4 або 4-5 листопада), громадська організація (за наявності).

Витрати за проживання, харчування та проїзд в одну сторону (за наявності оригіналу квитка) здійснюється за рахунок організатора.