Міськрайонна газета

ЦІННІТЬ СІМ’Ї ТА БАТЬКІВСТВА В ЖИТТІ ЛЮДИНИ

8 травня 2018 року з нагоди Дня матері, Шосткинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі пологового відділення  Шосткинської центральної районної лікарні було організовано та проведено захід «Цінність сім’ї та батьківства в житті людини» для вагітних жінок та жінок з новонародженими дітьми.

З учасницями заходу було обговорено суть поняття “відповідального батьківства” , яке має широке значення і включає психологічні й фізіологічні моменти формування відповідальних і компетентних батьків, котрі очікують, а згодом і виховують бажану в родині дитину. Оскільки найголовніше у житті дитини – це любов до неї з боку батьків та тих людей, що її оточують, то саме тут і відіграє важливу роль свідоме ставлення до батьківства, грамотність у виконанні своїх батьківських обов’язків.

Наприкінці заходу учасниці мали змогу отримати відповіді на питання, які їх цікавили: механізм реєстрації новонародженої дитини, оформлення виплат державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми, пільг багатодітним родинам та ін.