Міськрайонна газета

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ! ДОЛУЧИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

З 1 по 30 квітня 2019 року в Україні проходить 14-та Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». У Сумській області благодійний збір коштів проходить  під гаслом «Дитяче серденько, живи!» з метою придбання кардіологічного медичного обладнання для Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Вроджена вада серця у новонароджених є другою за поширеністю хворобою серцево-судинної системи. З кожним роком кількість дітей із вадами серця зростає.

Для забезпечення ранньої діагностики та лікування хвороб серця у дітей, надання спеціалізованої допомоги, необхідна велика кількість медичного обладнання, яке часто працює в неперервному режимі і суттєво зношується. Таке обладнання дуже дороговартісне. Дитяче серце не може чекати, його потрібно рятувати зараз!

Тому, кожний добровільний благодійний внесок – це виличезний крок в допомозі дітям з вродженими вадами серця. Потурбуватись про безпеку та здоров’я дітей – це те найменше, що ми, дорослі, можемо зробити на шляху допомоги дітям.

Шосткинський районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді закликає мешканців району не бути байдужими до дитячих проблем та долучитися до благодійної акції «Серце до серця».