Міськрайонна газета

«В ГАРМОНІЇ З СОБОЮ – В ГАРМОНІЇ ЗІ СВІТОМ»

Одним із найважливіших завдань соціальної роботи з дітьми, які перебувають у конфлікті із законом, та їх сім’ями – є усунення криміногенних факторів, що призвели та можуть надалі призводити до протиправної поведінки.

Так, з метою запобігання вчинення повторних правопорушень засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, 15 серпня 2019 року працівниками Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Шосткинським міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у Сумській області для неповнолітніх, які перебувають у конфлікті із законом, проведено круглий стіл «В гармонії з собою – в гармонії зі світом».

Даний захід спрямований на підвищення внутрішньої мотивації осіб до конструктивних змін у власній поведінці. У процесі взаємодії, увагу присутніх акцентовано на формуванні у них готовності, бажання та спроможності працювати над змінами власної поведінки, формуванні та розвитку конструктивних життєвих навичок (вибору і прийняття рішення, ефективного спілкування, які допоможуть стати більш успішними). Під час заходу використано вправи, які спрямовані на зміну деструктивного мислення і ризикованої поведінки, та забезпечують базис для мотивування особистості неповнолітнього.

Також, з учасниками обговорено важливість усвідомлення ними правових та соціальних норм, які є запорукою успішної ресоціалізації.

По закінченню заходу присутнім роздано інформаційно-просвітницькі матеріали. Повідомлено про можливість безкоштовно отримати соціальні послуги в Шосткинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.