Міськрайонна газета

СІМЕЙНИЙ ПАТРОНАТ

Директором Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольгою Неродою та начальником відділу соціальної роботи Іриною Верховцовою проведена робоча зустріч з головою Клишківської сільської ради Борисом Прядкою та директором Клишківського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Іриною Чайкою щодо впровадження послуги сімейного патронату над дитиною на території с. Клишки.

На даний час державна політика у сфері захисту прав дітей перебуває у стані реформування інтернатних закладів та пошуку альтернативних форм влаштування дітей. Зокрема, однією із таких форм є патронат над дітьми. Патронатна форма виховання дітей – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Сімейний патронат передбачає офіційне працевлаштування та гідну оплату вихователю, грошове забезпечення на влаштовану дитину, підтримку та консультування спеціалістів.

Тому, на сьогоднішній день, одним із пріоритетних напрямків роботи Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді визначено пошук та відбір кандидатів у патронатні вихователі, що є можливим лише у випадку тісної співпраці з усіма суб’єктами соціальної роботи та місцевим самоврядуванням.

За детальною інформацією щодо сімейного патронату звертатися до Шосткинського РЦСССДМ за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, буд. 54, тел. 4-27-21.