Міськрайонна газета

Молодіжна політика

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
вул. Свободи, 54, м. Шостка, 41100
тел. / факс (05449) 4-27-21
 E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Розпорядок роботи:  понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15
п’ятниця – з 8.00 до 16.00
обідня перерва – з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота, неділя

 

ПРОФІЛАКТИКА РАННЬОГО CОЦІАЛЬНОГО СИРІТСТВА

 

Запобігання ранньому соціальному сирітству – це один із пріоритетних напрямків роботи Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На сьогоднішній день у Шосткинському РЦСССДМ перебуває 8 сімей як таких, що опинилися в складних життєвих обставинах з приводу соціального сирітства, у них виховується 10 дітей. На розгляді в суді знаходяться дві справи щодо позбавлення батьківських прав батьків, діти яких перебувають у Сумському обласному будинку дитини. Інші 6 сімей перебувають під соціальним супроводом фахівця із соціальної роботи.

IHФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЗАХІД З НЕПОВНОЛІТНІМИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У КОНФЛІКТІ ІЗ ЗАКОНОМ

Відповідно до спільного плану роботи Шосткинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Шосткинського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центру пробації» проведено захід для неповнолітніх осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, проведено лекцію «Обережно: туберкульоз»!

Ця тема є надзвичайно важливою, оскільки епідемічна ситуація з захворюваністю на туберкульоз в Україні за останні роки залишається напруженою і прогностично несприятливою.

БАТЬКАМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ, А СТАЮТЬ!

В Україні День батька офіційно почали святкувати нещодавно – з 2019 року. У травні минулого року Кабінет Міністрів схвалив проект відповідного указу Президента, призначивши святкування Дня батька щорічно у третю неділю червня.

Батько несе найважливіше значення для розвитку дитини з самого моменту народження, хоча відчуття батьківства до нього приходить набагато пізніше, ніж відчуття материнства до жінки. Батьки починають в повноті відчувати своє батьківство часто тоді, коли діти вже підросли. Є твердження, що поки батьківські відчуття не прокинулися – краще, що може робити батько – це любити матір своїх дітей.

 

МАТИ – СИМВОЛ ДОБРА НА ЗЕМЛІ!

Кожного року у світі відзначається День матері – одне з головних родинних свят, присвячене найріднішій жінці в житті кожної людини. У цей день заведено вітати своїх неньок і дякувати їм за подароване життя й теплу підтримку.

В Україні День матері завжди припадає на другу неділю травня. Офіційно у нашій країні його святкують з підписанням Президентом відповідного указу від 10 травня 1999 року.