Міськрайонна газета

17 ТА 18 ТРАВНЯ – ПАМ’ЯТНІ ДАТИ ДЛЯ УКРАЇНИ

Відповідно до Указу Президента України від 21.05.2007 № 31/2007  17 травня відзначався День пам’яті жертв політичних репресій та відповідно до постанови Верховної Ради України від 12.11.2015 № 792-VIII та Указу Президента України від 16.05.2014 № 472/2014      18 травня пройшли вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу. У рамках цих пам’ятних днів для школярів району дистанційно було проведено тематичні уроки, присвячені трагічним подіям. Діти переглянули вдома фільми «Хайтарам» та «Чужа молитва».

ВИХОВАНЕЦЬ ПОЗАШКІЛЛЯ ШОСТКИНЩИНИ ЗАХИЩАТИМЕ СУМЩИНУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ЕКСКУРСОВОДІВ

В обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю вчетверте відбувся  І етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». Високу майстерність екскурсовода, вміле поєднання  демонстрації експозицій музею з розповіддю показав вихованець закладу позашкільної освіти району СМИЧЕК БОГДАН.

ПЕРЛИНИ НАШОЇ ДУШІ

Вже стало доброю традицією проводити в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі». Цього року  захід зібрав майстрів паперопластики з усіх куточків Сумщини. Юні майстри долучилися до творчого спілкування, презентували авторські виставки виробів з паперу, створених у техніках: витинання, квілінгу, плетіння, модульного оригамі, кусудамі, змішаних технік. Обмін досвідом та популяризація  власного досвіду проходили у робочій атмосфері у творчих майстернях.