Міськрайонна газета

РАЙОННИЙ СЕМІНАР ПЕДАГОГІВ – ОРГАНІЗАТОРІВ ТА КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

З метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання молоді, у системі освіти Шосткинського району створена цілісна система національно-патріотичного виховання. Нинішня політична ситуація в країні вимагає від педагогів, батьків, громадськості особливого ставлення до питання національно-патріотичного виховання.

 Національно-патріотичне виховання дітей на кращих зразках історії народу, його досвіду, традицій, освіти й культури, вищих християнських ідеалів є сьогодні головним пріоритетом виховної роботи як відділу освіти, так і закладів загальної середньої освіти району.

Тому саме актуальність даної проблеми зумовила проведення районного семінару – практикуму для педагогів – організаторів та класних керівників шкіл району з теми «Національно - патріотичне учнів у сучасному освітньому просторі», який відбувся 26.01.2018 року на базі Ображіївського НВК.

Яскравим прологом семінару стала вітально – музична композиція «Наша школа веселкова», представлена учасниками учнівського самоврядування.

У ході теоретичної частини семінару методист РМК Саволайнен Т.М. виступила з презентацією «Роль національно – патріотичного виховання у виховній системі роботи педагога – організатора та класного керівника».

Досвідом роботи щодо організації національно – патріотичного виховання у закладах освіти району поділилися: педагог – організатор Ображіївського НВК Залозна О.М. та класні керівники Воронізької ЗОШ І – ІІІ ст. ім. П.О. Куліша Цегельська В.М., Клишківського НВК Черноштан О.Я. та Івотського НВК Булак І.М. «Упровадження національно – патріотичного виховання в закладах освіти району в умовах сьогодення».

Родзинкою семінару стала практична частина, яка була представлена екскурсією до шкільного музею на тему «Історичні стежки Тричі героя радянського союзу І.М. Кожедуба» та інтелектуально – розважальною грою «Я люблю Україну!» підготувала педагог – організатор Залозна О.М.

Семінар пройшов у атмосфері активного спілкування, піднесеного патріотичного настрою, взаєморозуміння й готовності педагогів до вирішення проблем у навчанні й вихованні молодого покоління в умовах сучасних реалій.