Міськрайонна газета

УСІХ НАС ЄДНАЄ РІДНА МОВА!

Уже дев’ятнадцять років Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика об’єднує знавців рідного слова. Два роки поспіль в обласному етапі конкурсу перемагає Сичевська Марина, учениця 7 класу Воронізької ЗОШ. У цьому році IV (підсумковий) етап ХІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбувся 16 лютого 2019 року на базі ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище», в якому взяли участь 27 учнів 3-11-х класів закладів загальної середньої освіти Сумської області.

За дорученням Ліги українських меценатів привітав учасників та передав завдання заключного етапу членам оргкомітету О.В. Вертіль, член Національної Спілки письменників України.

Юних знавців української мови привітали Ю.О. Нікітін, ректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Шерстюк Л.М., методист української мови та літератури Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Сичевську Марину було нагороджено дипломом Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації та подарунками Ліги українських меценатів.

Переможця обласного етапу конкурсу готувала вчитель української мови та літератури Воронізької ЗОШ Воробей Тетяна Миколаївна, яка отримала подяку Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації.

Та головне, що участю в цьому конкурсі учні нашого району вже декілька років поспіль доводять: саме вони стоять на захисті рідної мови від забуття, бережуть її, немов коштовний скарб.  

Про результати участі в підсумковому(загальнонаціональному) етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика буде оголошено у квітні 2019 року.

Вітаємо наших переможців і щиро бажаємо майбутніх перемог.