Міськрайонна газета

ЗУСТРІЧ ЗІ СЛУХАЧАМИ "УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ”

29 листопада 2016 року в приміщенні центральної міської бібліотеки ім. Толстого відбулась зустріч зі слухачами “Університету третього віку”, в якій взяли участь головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Світлана Бубенець та головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської Ірина Бодашко.

Представники Фонду обговорили із присутніми актуальні питання пенсійного забезпечення, детально зупинилися на новаціях в пенсійному забезпеченні, які відбулися в 2016 році, поінформували слухачів про порядок нарахування та перерахунку пенсій різних видів, надали роз’яснення щодо механізму підвищення пенсії з 1 грудня 2016 року, акцентували на тому, що перерахунок не потребує додаткового звернення пенсіонерів до управління Фонду.

Присутні пенсіонери отримали інформацію про роботу оновленого веб-порталу Пенсійного фонду України, який особливо цікавий для пенсіонерів, адже завдяки цьому сервісу вони можуть легко отримати дані з власної пенсійної справи, ознайомитися з інформацією про розмір своєї пенсії. Ще на сторінках порталу є багато довідкової інформації: тексти законодавчих актів, графіки прийому керівництва Пенсійного фонду України, зразки бланків, заяв, інших документів, необхідних для призначення та перерахунку пенсій.

Наприкінці зустрічі студенти задали фахівцям управління чимало питань щодо можливості зареєструватися та користуватися веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду.