Міськрайонна газета

ОБГОВОРИЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ УПРАВЛІННЯ ФОНДУ В РАЙОНІ НА КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

25 січня 2017 року відбулося засідання колегії Шосткинської райдержадміністрації, у засіданні якої взяли участь керівники структурних підрозділів, сільські та селищні голови, керівники організацій і служб району.

На порядок денний було винесено питання “Про стан наповнення бюджету за підсумками 2016 року Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області”.

Виступивши з доповіддю, начальник управління Юрій Кашира проінформував присутніх про проведення управлінням роботи, спрямованої на мобілізацію залучення коштів до бюджету Пенсійного фонду та погашення заборгованості підприємствами-боржниками, дотриманням термінів при призначенні пенсії, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення Шосткинського району.

Станом на 1 січня 2017 року на обліку в управлінні по Шосткинському району перебуває 7005 одержувачів пенсій. Середній розмір пенсії складає 1552,49 грн. проти 1417,58 грн. за аналогічний період минулого року. За 2016 рік на виплату пенсій та допомог спрямовано 593459,30 тис.грн., що на на 3049,56 тис. грн. більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Доведений план надходження власних коштів на 2016 рік, без урахування надходження коштів зі сплати єдиного внеску склав 5531,91 тис.грн., фактичні надходження склали 6915,93 тис. грн. План надходження власних коштів виконано на 125,02 %.

Зазначив, що подальша робота управління  спрямована на забезпечення своєчасного фінансування пенсійних виплат і їх перерахунку, мобілізацію всіх належних коштів і скорочення заборгованості до бюджету Фонду, розширення та вдосконалення сфери надання соціальних послуг населенню.

За підсумками засідання колегії прийнято відповідне розпорядження.