Міськрайонна газета

ВИЇЗД «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

Спеціалісти управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі в складі робочої групи «мобільного соціального офісу» постійно надають мешканцям міста та району соціальну підтримку за принципом «єдиного вікна». Ближче бути до людей, допомогти їм в вирішенні питання призначення або  перерахунку пенсій, набуття та зарахування страхового стажу – такі завдання вирішуються при проведенні  «мобільного соціального офісу». Разом з працівниками управління праці та соціального захисту населення  Шосткинської районної державної адміністрації,  спеціалісти управління  Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі проводять прийом громадян за місцем проживання, що дуже важливо та зручно для мешканців віддалених сіл та селищ району.

15 серпня 2013 року  заступник начальник відділу прийому документів та обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі  Молчан В.М. під час роботи «мобільного соціального офісу» зустрілась з мешканцями сел Каліївка та Глазове  Шосткинського району.

Під час зустрічі з селянами Молчан В.М.  розповіла про нове в пенсійному законодавстві, про перерахунки пенсії, про виплати надбавки «дітям війни» за рішенням суду, страховий стаж, необхідний для призначення пенсії згідно діючого законодавства. Всьго на прийомі побувало 34 особи.

Особисто до представника управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі   звернулось 11 осіб. Уточнення розміру пенсії - такі  питання цікавили мешканців сіл Каліївка та Глазове.

Заступник начальник відділу прийому документів та обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі  Молчан В.М.(зліва)  веде прийом  мешканців під час роботи «мобільного офісу» в с. Глазове.