Міськрайонна газета

Пенсійний фонд інформує!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 року № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України», постанови правління Пенсійного фонду України від 22 грудня 2016 року № 29-1 «Про примірні структури територіальних органів Пенсійного фонду України» 27 червня 2017 року відбулась процедура реорганізації шляхом приєднання до Шосткинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Середино-Будського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області. Фахівці з питань пенсійного забезпечення працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, залах обслуговування, кабінетах, як і до об’єднання.

Метою реорганізації є суттєве вдосконалення та осучаснення сервісів Фонду, покращення якості надання послуг, ефективне та економне витрачання людських, матеріальних та фінансових ресурсів Фонду.

Одночасно повідомляємо, що всі функціональні обов’язки,  що входять до компетенції нашого управління залишаються на місці. Пенсіонери, страхувальники та застраховані особи зможуть вирішувати всі питання щодо пенсійного забезпечення, отримання різноманітних довідок, пенсійних посвідчень, подавати звітність з окремих видів господарських операцій та отримувати роз’яснення з інших питань і надалі у тих же приміщеннях, що і до об’єднання.