Міськрайонна газета

ВИЇЗД «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

Державна політика у сфері соціального обслуговування – серед пріоритетів соціальних ініціатив Президента України. Так в рамках її реалізації, 12.09.2013 року продовжив свою роботу «Мобільний соціальний офіс». Представники: управління соціального захисту населення Шосткинської райдержадміністрації   Таванець В.С., управління  Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі  Дюндік Н.В., Шосткинського районного територіального центру соціального обслуговування Ліфиренко Т.А. провели прийом громадян за місцем їх проживання в селі Собич.

Всього на прийомі побувало 19 осіб, з них 12 отримали роз’яснення про виплату призначених субсидії та пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу, та інших видів соціальної допомоги, 7 заявникам роз’яснено питання пенсійного забезпечення.

„Мобільний соціальний офіс”  наближає соціальне обслуговування до населення, забезпечує його доступність, сприяє підвищенню поінформованості мешканців району про державну політику у сфері соціального захисту.