Міськрайонна газета

ВИЇЗД «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

Державна політика у сфері соціального обслуговування – серед пріоритетів соціальних ініціатив Президента України. Так в рамках її реалізації, 10.10.2013 року продовжив свою роботу «Мобільний соціальний офіс». Представники: управління соціального захисту населення Шосткинської райдержадміністрації   Таванець В.С., управління  Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі  Доля Т.В., Шосткинського районного територіального центру соціального обслуговування Синегуб В.М., служби у справах дітей Мухіна О.В. та РЦСССДМ Ворошилова Г.В. провели прийом громадян за місцем їх проживання в селищі Вороніж.

Всього на прийомі побувало 89 осіб, з них 7 отримали роз’яснення про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, 6 заявникам роз’яснено питання пенсійного забезпечення, прийнято 81 заява для призначення субсидії на опалювальний період 2013-1014 р.р.

„Мобільний соціальний офіс”  наближає соціальне обслуговування до населення, забезпечує його доступність, сприяє підвищенню поінформованості мешканців району про державну політику у сфері соціального захисту.