Міськрайонна газета

БЛИЖЧЕ БУТИ ДО ЛЮДЕЙ

Спеціалісти управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі в складі робочої групи «мобільного соціального офісу» постійно надають мешканцям міста та району соціальну підтримку за принципом «єдиного вікна».

Надати допомогу  в вирішенні соціальних та “пенсійних питань” - головна задача таких зустрічей з громадянами за місцем проживання.

10 жовтня 2013 року разом з працівниками управління праці та соціального захисту населення  Шосткинської районної державної адміністрації пенсійники провели виїздний прийом громадян в селищі Вороніж  Шосткинського району. До начальника відділу прийому документів та обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі  Долі Тетяни Василівни особисто звернулись 8 мешканців селища Вороніж. Їх цікавили питання щодо уточнення розміру пенсії та її складових, прово на перерахунок пенсії по стажу та заробітку, допомоги  до  пенсії.

На зустрічі з мешканцями  селища Вороніж Доля Т.В. розповіла про пенсійне законодавство, що діє в Україні, про напрямки пенсійної реформи, про впровадження соціальних ініціатив Президента України у сфері пенсійного забезпечення.